Çağrı Merkezi: 0 212 909 35 90 - 0 312 500 00 10

Hakkımızda

Naviga CertificationBQCERT, uluslararası belgelendirme ve eğitim hizmetleri, yönetim sistemleri belgelendirme, eğitim ve test hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuştur. 2007 yılında kurulan firmamızın önemli markalarından birini oluşturan BQCERT, Sektördeki tüm iş kollarına sertifikasyon hizmetleri sunmaktadır.

 

Yönetim sistemleri belgelendirmesi konusunda bugünkü ve gelecekteki müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda BQCERT, JAS- ANZ, UKAS, ANAB ve TÜRKAK Akreditasyonlarına sahip uluslar arası akredite belgeleri ile hizmet vermektedir.

 

BQCERT uygunluk değerlendirme hizmetlerini sunarken (Sistem, Ürün, Personel Belgelendirme) yaptığınız faaliyetlerin ilgili standartlara uygunluğunu tescil ve tespit eder. BQCERT’ in bu faaliyetini yürürlükteki yasal mevzuat, yönetmelik ve ISO 17021 akreditasyon kurallarına uygun yapıp yapmadığı Akreditasyon kuruluşları tarafından izlenir ve denetlenir.

 

BQCERT, kendisinden tetkik ve belgelendirme hizmeti alan yada almak isteyen kuruluşların, uygunluk değerlendirmesi kapsamında oluşabilecek diğer ihtiyaçlarında da tek elden karşılayabilmeleri için hizmetlerini sürekli artırma çaba ve gayreti içerisinde bulunmaktadır.

 

Siz değerli müşterimiz, yönetim sistemlerinizin, ürünlerinizin standartlara uygunluğunu BQCERT hizmetlerinden yararlanarak tescil ettirebilirsiniz.